Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

MasterChef 2020: Krásná Vietnamka Chili přiznala šikanu a plány na vlastní bistro

Chili je výraznou soutěžící.
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
vize
Vietnamská soutěžící Chili Tathuy postoupila ve čtvrtečním díle MasterChefa jenom o fous. Porota ji natahovala do poslední chvíle a bojovná a ambiciózní Chili ze samého napětí málem omdlela. O to větší měla radost, když od poroty získala potřebné dva hlasy. Chili, která vyrůstala na příbramském sídlišti, přiznala, že její dětství nebyla zrovna procházka růžovým sadem...

Chili porotu zaujala i tím, že je hráčkou amerického fotbalu. Tým Pražské Harpye, za který hraje, ji celý přišel fandit přímo do studia. Chili na castingu přiznala, že její dětství bylo poznamenáno šikanou. "To víte, Vietnamka na příbramském sídlišti... setkala jsem se s posměchem a šikanou od dětí," popsala tvrdou realitu exotická soutěžící.

Neobvyklé bistro

Dnes je drobná Asiatka naopak v kolektivu oblíbená a kdyby v soutěži MasterChef uspěla, prý by si ráda otevřela vlastní bistro. Ale ne jen tak ledajaké. "Mým snem je otevřít si bistro, kde bude moci člověk více proniknout do naší tradice. U nás ve Vietnamu je vaření a jídlo takový rituál, není to jen o tom, že si sedneme, ale je to rodinná a společenská událost," nastínila Chili koncept vysněné restaurace. "Jídlo by mělo být o vzájemném sdílení, to je můj sen," doplnila usměvavá Vietnamka, která kromě vaření a sportu navíc krásně zpívá.

Převálcují Asiatky české kuchaře?

V letošním ročníku se to Asiatkami jenom hemží. Další vietnamská soutěžící Yeni okouzlila porotu asijskými knedlíčky, které jí zajistily zástěru téměř po prvním soustu, které porota ochutnala.

Kdo další z amatérských kuchařů dostane od poroty zástěru, se dozvíte už ve středu 12. února na TV Nova.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy