Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

V MasterChefovi opět potečou nervy: Zmatená Kačka se zhroutí kvůli máslu!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 13 fotografií
MasterChef
V minulém díle se ukázalo, že soutěžící Kačka má svoji hlavu. I přes to, že expertka na asijskou kuchyni a zadavatelka úkolu Kamu kladla soutěžícím na srdce, že zázvor do asijské kuchyně neodmyslitelně patří, Kačka ho přesto odmítla ve svém receptu použít. Pěkně tím naštvala nejen Kamu, ale i zbytek týmu. Zdá se, že i v dnešním díle se Kačce problémy nevyhnou.

V dnešním díle pořadu MasterChef se utkají soutěžící v pečení dortů. To se samozřejmě neobejde bez základní suroviny, jakou je máslo. Přesně na to ale zapomene Kačka, kterou smůla provází už od minulého dílu.

Když vyskládává suroviny na pult, uvědomí si tuto nepříjemnou věc. „Ježíš, já nemám máslo,“ vyhrkne ze sebe a dodá: „Nemám… Bez másla to nedám.“ Smilují se nad ní ostatní soutěžící a věnují jí kousek másla od sebe?

Kačka nebude jediná, kdo se dneska u plotny, potažmo u trouby, zapotí. Petr, který podle jeho slov dort nikdy nepekl, si vybral na začátečníka dort Pavlova, který je poměrně složitý. "Petře, tohle je fakt náročný dort, " okomentuje Radek Kašpárek.

„Bude to taková schwarzwaldská verze, takže dám trochu čokolády do těsta, udělám si vlastní vaječný likér…,“ odvážně popisuje svůj recept Petr. „Je to nejoblíbenější dort mojí ženy, chtěl bych s myšlenkou na ni dneska udělat super dort.“

Jestli se mu to podaří a udělá tak radost ženě i porotcům a kdo vypadne z kola ven, na to se podívejte dnes večer ve 21:40 na TV Nova.

Související články

Další články