Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

V MasterChefovi bude dusno: Kačka udělá chybu, kterou naštve Kamu, porotce, i svůj tým!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
omyl
Kuchyně MasterChef Česko přivítá excentrickou kuchařku Kamu, jednu z nejuznávanějších expertů na asijskou kuchyni v Česku. Ta bude poradkyní a současně zadavatelkou výzvy pro tři týmy. První rada, kterou hned na začátku soutěžícím udělí, je, že zázvor tvoří naprostý základ vietnamské kuchyně. Přesto ji jedna z kapitánek neuposlechne.

Doporučení od odborníka, jakým kuchařka Kamu na asijskou kuchyni skutečně je, ale nic neznamená pro kapitánku jednoho z týmů Kačku. Ačkoliv se Kamu nechala slyšet, že zázvor je základem asijské kuchyně, Kačka se jako kapitánka rozhodla, že ho do jídla prostě nedá a v MasterChefovi bude kvůli tomu pěkně dusno.

Kačka naštve Kamu i Přemka, kteří zrovna stáli u jejího týmu, aby si poslechli, co bude dělat. „Nebudeme do masa dávat zázvor,“ prohlásila. „Zázvor patří spíš k hovězímu než k vepřovému. My máme převážně vepřové a trošičku hovězího do toho, nemáme tam zázvor, ten jsme vynechali,“ řekla lehkomyslně Kačka. „Určitě bych vám ten zázvor doporučila použít, protože to zvedne chuť a vy v té asijské kuchyni potřebujete pořádně výrazné chutě. Je to škoda, je to jedna ze základních ingrediencí,“ řekla Kačce Kamu, která se, stejně jako Přemek, neubránila naštvanému výrazu.

Kapitánka týmu si ale prosadila svou. „Já jsem kapitánka a já jsem rozhodla, že ten zázvor tam nebude,“ stojí si za svým i přes opakované upozornění umíněná Kačka. Tím se však naruší i nálada v týmu. „Ve chvíli, kdy nám Kamu dávala zpětnou vazbu, bych ho tam strašně rád dal, ale my jsme ho prostě neměli nakoupený,“ přiznal chybu týmu soutěžící Petr.

Soutěžící nakonec naservírují své pokrmy pražské vietnamské komunitě. Kačce v té chvíli zatrne. Bude stát její tým neuposlechnutí rady od Kamu místo na balkóně?

Související články

Další články