Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

V MasterChef Česko 2020 jde do tuhého: Vztahy mezi finalisty se vyhrocují a porota je nekompromisní

+ Dalších 13 fotografií
Pauza je za námi a MasterChef Česko se vrací na obrazovky ve velkém stylu. Hned na úvod potrápí TOP 8 týmová výzva. Finalisté soutěže se ocitnou uprostřed záchranářského cvičení jednotky dobrovolných hasičů z Letňan a pražské záchranné služby.

Výběr týmů kapitánů je překvapivý. Zatímco předchozí venkovní výzvy byly boj o to, kdo získá favorizovaného Pepu, nyní Pepa zůstává poslední. "Asi mi začalo maličko vadit to Pepovo ego," přiznává Ivka.

A zdá se, že i ostatní soutěžící už přestala bavit jeho povýšenost a sólo hra. "Pepo, jaké to je zůstat sám a poslední?" upozornil na nezvyklý moment Radek Kašpárek

Reakce Pepy je však velmi sebevědomá a rozhodně nepotěší jeho spoluhráče: "Nová zkušenost a já říkám, že uvařím nejlepší jídlo jako vždycky. Vůbec se necítím jako outsider."

"Pepa není moc týmový hráč, ale umí skvěle vařit. Když mu dáte úkol, který bude dělat sám, udělá ho nadprůměrně dobře," okomentoval Pepovo působení ve svém týmu jeden z kapitánů Roman.

Přesvědčí Pepa své soupeře, že je týmový hráč? Nebo se situace při rozdělování surovin ještě více vyhrotí. To se diváci dozvědí už zítra ve 20:20 na TV Nova.

U lidí vede Viki

Vztahy se v show začínají komplikovat a rivalita je znát. Diváci už pomalu tipují, kdo by se z finalistů mohl stát novým MasterChefem. Atmosféra začíná houstnout a porotci jsou nekompromisní. Zatím u veřejnosti vede sympatická kuchařka Viki.

Ta během soutěže prošla velkou proměnou a pořádně zamakala na své postavě. Redakci eXtra.cz prozradila, jak toho docílila.

"Já jsem zastáncem toho, že psychosomatika je důležitá. Jak se cítíme, tolik toho sníme. Je důležité být v pohodě a já se na to na začátku proměny soustředila. Samozřejmě že cvičení je nezbytné, ale v závěru jsem přesvědčena o tom, že úspěch je v kombinaci psychického srovnání, zdravé stravy a pohybu."

Diváci mají Viki rádi, protože neintrikuje a vařit rozhodně umí. Většinou to ale bývá tak, že favorit diváků nevyhraje. Jak to dopadne tentokrát?

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy