Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

V Love Islandu jde do tuhého: Do vily vtrhla krásná Lia, dámy očaroval fešný Jakub

Do vily vstoupili další soutěžící! Nádherná Lia (21) a Jakub (29).
Zdroj: koláž eXtra.cz/se svolením TV Nova
+ Dalších 14 fotografií
Love Island 2022

V pondělí 19. 9. se na televizní obrazovky Voyo a TV Nova vrátila oblíbená reality show Love Island. Diváci mají za sebou první dva díly, které byly plné překvapení. Hned na úvod se představila desítka soutěžících a došlo také na párování. Krátce poté však do vily vstoupila další dívka jako tzv. bombshell, kterou je Miss Natálie Kočendová. Situace v soutěžících ihned vyvolala jisté obavy, bombshell má totiž v rukou možnost rozdělit vytvořené páry, a tím pádem někoho z účastníků poslat domů. Jinak tomu nebylo ani v druhé epizodě. Obsazení vily se opět změnilo! Přichází nádherná Slovenka Lia (21) a devětadvacetiletý Jakub. Jak zamíchali vztahy ve vile a jak zapůsobili na ostatní?

S příchodem každého nového člena atmosféra ve vile houstne. Každý další účastník totiž znamená pro stávající soutěžící značnou hrozbu. Tzv. bombshells totiž mají v rukou osudy dosud vytvořených párů a mohou tak poslat někoho ze soutěžících domů. A přesně v takovém duchu se zatím nese druhá série oblíbené reality show Love Island. Ta se v pondělí vrátila zpět na televizní obrazovky a diváci se na ni mohou těšit každý všední den na Voyo, o den později pak každý den ve 21.45 na TV Nova.

Jak jsme již psali, v úvodním díle se samozřejmě představila první desítka soutěžících, 5 zástupců mužského pohlaví a 5 nádherných dívek. Ihned došlo na párování. Když se atmosféra a počáteční nervozita soutěžících uvolnila, přišlo velké překvapení. Do vily ihned v prvním díle přišla také první bombshell, a to vítězka světové soutěže krásy, Natálie Kočendová. S ostatními účastníky si sedla, ale v dívkách bezpochyby zatrnulo.

Do vily vstoupili další 2 soutěžící

A druhý díl se nesl ve stejném duchu. V úterý se řady účastníků opět rozrostly, a to hned o 2 členy. Představujeme vám jednadvacetiletou studentku Liu a devětadvacetiletého IT crypto manažera Jakuba.

Jako první do vily vstoupila nádherná Slovenka Lia. Její příchod pánské účastníky velmi mile potěšil, jejich reakce mluvily za vše. Sympatická a usměvavá Lia se uvedla pozitivně i mezi dívkami. Rivalita zatím nepanuje.

O něco později ale přišlo další překvapení. Dočkaly se konečně i slečny, do hry totiž vstoupil další muž! Z příchodu devětadvacetiletého Jakuba byly holky nadšené. Ten je zaujal především svojí velmi otevřenou, přátelskou osobností. Ostatní mužské účastníky přešel smích, ale Jakuba mezi sebe přijali.Boj o pohádkovou výhru dva miliony korun je teprve na začátku, mezi všemi účastníky panuje velmi přátelská atmosféra. Nikdo si zatím neuvědomuje, že na Kanárské ostrovy, kde celé natáčení probíhá, se přišlo soutěžit. Necháme se překvapit, jak se vztahy vyostří, až nastane další párování.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy