Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

V Lounech likvidují věci umučeného Marečka (†3). U popelnice leží kočárek a hračky

Zdroj: Facebook
+ Dalších 23 fotografií
Tragédie
Mnozí mají před očima případ tragicky zesnulého Marečka (†3) z Loun, kde chlapec bydlel. Chlapeček se stal obětí svého zrůdného otčíma Josefa K., který ho po dlouhé týdny trýznil, zatímco matka Simona T. dítěte všemu jen přihlížela. Téměř šest měsíců od úmrtí dítěte začal majitel bytu s likvidací věcí, které v bytě zůstaly.

Minulý čtvrtek otčím utýraného Marečka z Loun Josef K. stanul před Krajským soudem v Ústí nad Labem. Tam popisoval svůj vztah s tříletým chlapečkem a především útoky. Mnoho lidí z Loun jednání jak otčíma, tak jeho matky odsoudilo., podle níž ho měl pálit cigaretou a trhat mu vlasy.

Tyran také tvrdil, že měl problém zvládat svou agresi, proto na syna své přítelkyně útočil. "Byl jsem agresivní. Když je člověk na řešení věcí sám, drželo se to ve mně. Nejvíce mě vytáčelo, že zlobil. Když se mu něco nelíbilo, tak sebou házel o zem, vyhazoval jídlo, neposlouchal, a když jsem mu něco řekl, tak vůbec na mě nereagoval. Ignoroval mě," vysvětloval u soudu podle Žateckého deníku otčím.

Chlapce také prý dával do ledové sprchy, nutil ho klečet na kolenou a držet v rukou knihy. Chlapec prý zlobil a otčím ho chtěl převychovat. V noci z 15. na 16. února podle obžaloby Mareček na následky zranění zemřel. Josef K. je od února ve vazbě. Za zločin vraždy a zločin týrání svěřené osoby mu hrozí 15 až 20 let vězení nebo výjimečný trest.

Mnoho lidí z Loun jednání jak otčíma, tak jeho matky odsoudilo Teď došlo na likvidaci Marečkových věcí, které zřejmě majitel bytu, v němž rodina bydlela, odstranil před dům. Mnoho lidí začalo likvidaci komentovat. "To je strašná představa že se v tom kočárku vozil Mareček," uvedla ke snímku uživatelka Klárka. "Smutný pohled ale pokud majitel potřeboval vyklidit byt, co s tím," doplnila svůj pohled na věc uživatelka Krystýna.

Mnoho dalších komentářů se neslo ve stejném duchu. Lidé jsou ze smrti chlapečka doposud zaskočeni a nemohou jednání otčíma a jeho matky pochopit. Zejména to, s jakou agresí a nenávistí se muselo dítě za svůj krátký život setkat.

Související články

Další články