Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

V Like House to vře: Agáta poslala drsný vzkaz Klusové, nehraj si na Matku Terezu

Agáta Hanychová poslala vzkaz Tamaře Klusové: Hraješ si na Matku Terezu
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Další 3 fotografie
Like House

Na novém kanále Prima Show se odvysílal už druhý díl dlouho očekávané druhé řady populární reality show Like House. Agáta Hanychová (36) se ve vile podle všeho pěkně otrkala, pustila se totiž do Tamary Klusové (33). Ta si podle ní hraje na Matku Terezu.

Agáta se ve vile aklimatizovala

První ráno v Like House začalo pro Agátu aktivně. Hned si běžela zacvičit a poklidit vilu. "Kiky si nastavila budík, ten vytípla, no a já pak už nemohla usnout," vysvětlila. A protože přiznala, že se jí zdá, jako by do vily nepatřila, protože moderním výrazům mladých influencerů nerozumí, všichni se jí rozhodli pomoci a dali se do učení Agáty jak svého slovníku, tak i nejnovějších trendů.

S Freescootem (23) tak třeba natočili vtipné video na TikTok, Tadeáš (19) ji pro změnu učil, jak upravovat fotky. "Jsem její kamarád," má jasno. Sám přiznal, že si fotky upravuje, ale ne tak, aby byl v reálném životě k nepoznání. "To je pak vos*r," dodal mladík.

Klusová si hraje na Matku Terezu

Všichni influenceři pak měli vybrat své flex outfity, tedy ty nejlepší kousky oblečení, které si do vily přivezli. Oblečení si pak museli vyměnit. Agátino oblečení si na sebe vzal Sebastian, jenže kdo by se domníval, že vtipná podívaná bude u konce, ten se šeredně mýlil. Pořádná jízda totiž nastala, když se měli volit čeští influenceři s nejhorším módním vkusem. A Agáta měla jasno, okamžitě zvolila Tamaru Klusovou.

"Hraje si na to, že se obléká v polosekáčích, ale jsou to drahé kousky, které kombinuje tak, aby působila jako Matka Tereza," obula se do manželky Tomáše Kluse (35). Že by nová dívčí válka na obzoru?

Související články

Další články