Animovaný seriál Simpsonovi se bude vysílat na podzim už po šestadvacáté. Už se vysílá neuvěřitelných 25 let, děti jsou v něm pořád děti a dospívající teenageři, kteří se začali dívat na první řadu v začátcích vysílání, jsou už ve středním věku.

Za tu dobu už tam zemřelo několik postav, z nichž pár se dalo opravdu považovat za důležité. Všichni si určitě pamatují na smrt Maude Flandersové, manželky otravného náboženského fanatika a souseda Homera. Teď by mělo přijít něco podobného.

Producenti prozradili, že ve 26. sérii seriálu zemře další důležitá postava, a od té doby se pouze spekuluje, kdo by to mohl být. Producent Al Jean se nedávno setkal s novináři a tam naznačil, kdo by mohl být tou mrtvou postavou.

První epizoda nové sezony se bude totiž jmenovat Klaun na smetišti.

Všichni určitě znáte Šášu Krustyho, o kterém se mluví jako o hlavním kandidátovi na odpravení. V původním znění ho namlouvá Dan Castallaneta, což je stejný člověk, který propůjčuje svůj hlas také Homerovi, takže kdyby ho skutečně zabili, nikdo ani nepřijde o práci. Šáša Krusty také neustále kouří, měl pletky s mafií, chlastá a vůbec nemá úplně dobrou životosprávu. Ideální kandidát.

Bude vám ho líto?