Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

V kuchyních se pláče: Zemřela hvězda MasterChefa s typickým účesem Gary Rhodes

Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Tragédie
Kulinářský svět zasáhla smutná zpráva o odchodu uznávaného šéfkuchaře Garyho Rhodese. Zemřel v 59 letech na důsledky krátkého onemocnění. Nad ztrátou truchlí nejen rodina a přátelé, ale i kolegové, jako je například Gordon Ramsay.

Gary Rhodes byl televizní hvězdou, ale také velmi uznávaným kuchařem. Přezdívalo se mu „první rocková hvězda vaření“, a to právem. Pocházel z Londýna a podařilo se mu dostat britskou kuchyni na výši a získat jí významné místo na gastronomické mapě.

Byl znám pro svůj nepřehlédnutelný špičatý účes. Účinkoval v různých televizních pořadech o vaření od MasterChef až po Ready Steady Cook.

Bohužel během přestávky ve filmování náhle onemocněl. Naposledy vydechl 26. listopadu v Dubaji, kde žil i s rodinou. Bylo mu 59 let. V slzách je jeho rodina, přátelé a široká veřejnost.

Na sociálních sítích mu začali vzdávat hold kolegové z oboru. „Dnes jsme ztratili fantastického šéfkuchaře,“ napsal Gordon Ramsay. A kondolence stále přibývají. „Šéfkuchař Gary Rhodes zemřel. Upřímnou soustrast jeho ženě, dětem, rodině i přátelům. Posílám jim lásku,“ vzkázal Jamie Oliver. Na zbytek kondolencí se můžete podívat ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články