Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

V Kouzelném měšci si zahrála princezna nestyda: Svlékala se i pro Playboy

Tina Ruland z Kouzelného měšce: Princezna je nestyda
Zdroj: Se souhlasem České televize, Playboy
+ Dalších 5 fotografií
Kouzelný měšec

Hanbatá herečka Tina Ruland (55), která ztvárnila princeznu Blanku v pohádce Kouzelný měšec, předvedla svůj talent i na přední obálce pánského magazínu Playboy. Dvakrát se dokonce stala Playmate měsíce.

Princezna Hanbatina

Do pohádky Kouzelný měšec se podařilo obsadit skutečně neobvyklou princeznu. Tina Ruland (55) v roce 1988 bodovala jako Playmate měsíce a na obálce pánského časopisu Playboy se v devadesátkách objevila hned dvakrát.

Čechům je přitom známá právě i jako princezna Blanka z Kouzelného měšce nebo také jako princezna Elena z pohádky Pták ohnivák. V Měšci si zahrála po boku mnoha českých hereckých es, jako je například Ondřej Vetchý nebo Rudolf Hrušínský mladší.

Nakonec vzala Playboy na milost

Přestože herečka později zakázala uveřejňovat své hanbaté fotky, mnoho fanoušků na ni vzpomíná víc jako na sexy dračici než jako na herečku. Nějakou dobu proti pánským magazínům vystupovala a od svých fotografií se pokoušela distancovat, v roce 2013 se ale opět nechala zvěčnit v celé své kráse. To byla těsně před padesátkou a postavu měla stále jako lusk.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy