Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

V Klatovech řekl ženich NE. Nevěsta na to zírá ještě teď. Proti sňatku s divoškou byla prý rodina!

Nevěsta prý byla trochu do větru.
Svatba v Klatovech v půlce července připomínala spíše nějakou filmovou komedii. Ženich se nezdráhal a u oltáře řekl svojí nastávající NE. A to je noční můrou snad každé ženy. Všechny teď zajímá, proč to mladý muž udělal. Redakce eXtra.cz se vypravila do Klatov, abychom zjistili, co se tam vlastně stalo.

Každá nevěsta se těší, že zažije velkolepou svatbu a pak bude kráčet ruku v ruce se svým novomanželem až do konce svého života. Ale v Klatovech se to bohužel nestalo. Okolnosti tomu nechtěly.

Jak se eXtra.cz podařilo zjistit, šlo o mladý pár, kterému bylo mezi 20–30. A nebyla to žádná nepromyšlená a uspěchaná rychlosvatba, partneři spolu žili 5 let. Ona pocházela přímo z Klatov a on prý pocházel z jižní Moravy z věřící rodiny.

Jedním velkým problémem, proč se dva mladí zamilovaní lidé nestali manželi, byli rodiče. A to právě ženichovi. V Klatovech se povídá, že jeho rodiče s celou svatbou nesouhlasili, proto na ni ani nepřijeli. Muž měl jako podporu po svém boku jenom svoji tetu. Důvod, proč svou nastávající nechal u oltáře s očima pro pláč, byli právě oni, protože od nich nedostal k celému manželství požehnání.

Hostinu měli mít ve vyhlášeném motorestu u Klatov, kterou platili právě rodiče ženicha. V Klatovech se ale vykládá, že to možná jenom kvůli požehnání nebylo. Nevěsta totiž prý byla hodně divoká. Ženich tak nakonec na poslední chvíli unikl, poslechl rodiče a vzal do zaječích.

Související články

Další články