Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

V kinech je film o Rytmusovi: Kromě Jasminy na něj přišla i jeho sestra Veronika

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
událost
V bratislavském nákupním centru proběhla v úterý slavnostní premiéra dokumentu Tempos, jehož hlavním hrdinou je známý slovenský rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na premiéře filmu, mapujícího Rytmusovu cestu z nuly na vrchol, nemohla chybět jeho milovaná manželka Jasmina Alagič (30) a svého bratra přišla podpořit i Rytmusova nevlastní sestra Veronika.

Rytmus (43) bude zase o něco víc vidět. Dlouho chystaný dokument Tempos, mapující jeho cestu rappera od nuly až na vrchol, byl na Slovensku velmi očekávaný. V úterý, kdy měl film premiéru v jednom z bratislavských nákupních center, ho doprovodila manželka Jasmina

Módní peklo

Moderátorku na mateřské zdobil nejen její charakteristický široký úsměv, ale i bílý model složený z klasických kalhot, roláku a kabátu, který měla přehozený přes ramena. Chybět po jejím boku nemohl ani kamarád a vizážista Milan Švingál. Ten svým modelem budil pozornost. Šedý volný komplet vypadal jako kimono pro začátečníky. Milanovi totiž chyběl černý pásek. Místo toho celý outfit doplnil botaskami.

Přišla i sestra

Na premiéře dokumentu nechyběla ani nevlastní sestra Rytmuse Veronika. Ta má s bratrem dobré vztahy. Už před třemi lety z něho udělala dvojnásobného strýčka.

Rytmus působí na slovenské hip-hopové scéně už od roku 1992. Nezačínal jako rapper, ze začátku se věnoval breakdance. Záhy se však dostal i k rapu, rozhodujícím mezníkem pro něj bylo, když v roce 1994 vyhrál freestylovou soutěž Bitka slov. To je jen zlomek z toho, čím si za třicetiletou kariéru prošel. Jestli budou Tempos uvádět i česká kina, zatím nebylo uvedeno.

Související články

Další články