Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

V kašně uprostřed Prahy se koupala úplně nahá žena s igelitkou v ruce. Sledovaly ji i malé děti

Žena neváhala a osvěžila se v kašně úplně nahá.
Zdroj: MP Praha
Horké počasí v posledních pár dnech nutí některé lidi k zoufalým činům. Na Karlově náměstí v Praze bylo jedné ženě takové teplo, že neváhala a nahá si stoupla přímo k vodotrysku do kašny. Vůbec jí nevadilo, že ji sledují desítky lidí. Vše zachytily bezpečnostní kamery.

V pátek bylo kolem 30 stupňů, a tak se není čemu divit, že se hodně lidí chtělo zchladit někde u vody. Cizinka v Praze to ale vyřešila po svém. Zřejmě se jí nechtěl platit vstup na koupaliště, a tak si vlezla do kašny na Karlově náměstí v Praze.

Stoupla si k vodotrysku a začala se osvěžovat. V ruce měla jen igelitovou tašku. Její koupání v kašně sledovaly matky s dětmi. Zřejmě tak pár lidí svým chováním pobouřila, protože na policejní linku zavolala rozhořčená žena.

Na místo se okamžitě vydal strážník městské policie, který jí řekl, aby z kašny vylezla a oblékla se. Cizinka ho hned poslechla a opravdu z kašny vylezla. Dál s ním ale odmítla komunikovat a s ničím nesouhlasila.

Strážník se ženou nemohl nic vyřešit na místě, a tak oznámil správnímu orgánu podezření ze spáchání přestupku – přesněji vzbuzení veřejného pohoršení. Žena bude muset vše vysvětlit úředníkům.

Související články

Další články