Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

V karavanu Christiana Bruecknera byly nalezeny dětské plavky: Maddie jsem nezabil, tvrdí

V karavanu Christiana Bruecknera byly nalezeny dětské plavky: Maddie jsem nezabil, tvrdí
Zdroj: Profimedia.cz / Netflix
+ Dalších 18 fotografií
podezřelý
Právníci Christiana Bruecknera (43), hlavního podezřelého z únosu a vraždy tříleté Maddie McCann z roku 2007, oznámili, že jejich klient popírá jakoukoliv spojitost s jejím případem. Německá policie přitom poslala rodičům dívenky dopis, v němž tvrdí, že má důkaz, že pedofil jejich dceru zabil. V jeho karavanu navíc byly nalezeny malé dívčí plavky a existují důkazy, že jím Brueckner krátce po zmizení Maddie jel z Portugalska do Německa a zpátky.

Policie prohledala karavan Christiana Bruecknera, kde byla nalezena hromada dětských plavek. Usvědčený pedofil a kriminálník, který aktuálně žádá a podmínečné propuštění z vězení, kde sedí za jiný zločin, prostřednictvím svých právníků vzkazuje, že s případem Maddie McCann nemá nic společného.

Právě tento karavan byl Bruecknerovou pýchou a on sám se dokonce zcela neznámému člověku svěřil, že v něm může vozit děti nebo drogy a nikdo na to nikdy nepřijde. Policie ho nalezla při vyšetřování případu pětileté Ingy Gehricke, které se přezdívá německá Maddie. Z jejího zmizení je Christian rovněž podezřelý.

Kromě dětského oblečení byly v karavanu nalezeny i paměťové karty, obsahující přes 8 tisíc souborů. Z drtivé většiny jde o videa a fotografie zachycující zneužívání dětí. Karty se nacházely v pytli pod mrtvým tělem Bruecknerova psa. Z tohoto nálezu sice pro pedofila vyplývají nová obvinění, ale nikterak ho nespojuje s Ingou či Maddie.

Propuštění Christiana Bruecknera

V zahraničních médiích se objevila děsivá informace, že usvědčený násilník, pedofil a drogový dealer by se mohl už příští měsíc dostat na svobodu. Za svůj poslední zločin skončil ve vězení, už má ale za sebou dvě třetiny trestu a požádal o podmínečné propuštění. Pokud vyjde z vězení, bude se mezi lidmi pohybovat skutečně nebezpečný člověk, kterého lákají děti, ale je schopný znásilnit i ženu starší 70 let.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy