Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

V karanténě jí zřejmě chutnalo: Lady Gaga předvedla oplácanou figuru v nevkusných legínách

Lady Gaga se trochu zakulatila.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
váha
Zpěvačka a světoznámá hudebnice Lady Gaga (34) je proslulá svými váhovými výkyvy. Už několikrát přiznala, že v minulosti trpěla bulimií a poruchy příjmu potravy doprovázely i silné deprese. Lady Gaga, která je aktuálně znovu zamilovaná, svou postavu zřejmě příliš neřeší. Na ulici vyráží v odvážných modelech i s nějakým tím kilem navíc. Zpěvačka vypadá šťastně, a tak se ani v jídle zřejmě neomezuje.

Už od Nového roku je Lady Gaga (34) zamilovaná do svého přítele Michaela Polanskyho. Vedle něho se zdá být zpěvačka velmi šťastná, což je vidět i na její figuře. Kontroverzní diva byla nedávno vyfocena, jak se v Hollywoodu se svou láskou prochází s kelímkem kávy, a později i v Malibu, kde se spolu zastavili pro pizzu.

Minimalistický styl

Obě návštěvy občerstvení Lady Gaga absolvovala v legínách do pasu a krátkém topu. Ani jeden z modelů zpěvačce příliš nelichotil, naopak podtrhl fakt, že za poslední měsíce nějaké to kilo přibrala. Oplácaný pupík byl vidět na několik metrů. Důležité však je, že se sama umělkyně cítí dobře a že se líbí svému příteli.

Partner je na úrovni

Michael Polansky, kterému aktuálně patří zpěvaččino srdce, není jen tak někdo. Je totiž generálním ředitelem společnosti Parker Group, zastřešující charitativní iniciativy, a řídí i institut imunoterapie rakoviny, který sponzoruje výzkumy léčebných metod této zákeřné nemoci. Polansky s titulem z Harvardu má srdce na správném místě a nějaké to kilo navíc u své přítelkyně neřeší.

V galerii najdete snímky, na kterých fotografové zachytili Lady Gagu ve velmi minimalistických modelech.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy