V kanadském Vancouveru se náhle objevila zajímavá socha. Nikdo netuší, kdo ji tam umístil, proč a jak se tam vzala. Šlo ale o Satana. Navíc nešlo jen tak o obyčejného Satana. Šlo o Satana s obrovskou erekcí.

Socha se jednoho dne nečekaná a nezvaná objevila poblíž dálnice Grandview a jakmile se její fotografie objevily na internetu, velmi rychle se stala velmi populární. Po pár hodinách ale přišli pracovníci města a zase ji pěkně sundali.

Teď se ovšem objevila petice, která má již přes tisíc podpisů. Petice prosí město Vancouver, aby sochu zase vystavili. Argumentují, že může nalákat turisty a že by se mohla stát jedním ze zajímavých míst pro návštěvu ve městě, kde vlastně nic jiného pořádně není.

„Socha nebyla schválena městskou radou a musela být tedy odstraněna,“ vysvětluje rozhodnutí mluvčí radnice. Město zatím neřeklo, co se zabavenou sochou hodlá udělat.

Jedna umělecká galerie ve Vancouveru se už dokonce přihlásila, že by sochu ráda vystavila u sebe, na což město odpovědělo, že ji má zatím v držení, pokud by se o ni přihlásil její majitel. Ten je ovšem stále v utajení.