Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

V Kambodži byla zatčena Češka Lenka! Vyráběla extázi a další drogy! Kolik let jí hrozí v drsném kriminále?

+ Další 4 fotografie
Policie v Kambodži zadržela a obvinila v úterý pět cizinců z výroby a držení drog. Podle dostupných informací má být mezi cizinci i šestadvacetiletá Lenka V., která se dle slov ministerstva zahraničí měla k činu přiznat. V drsném kambodžském vězení jí hrozí až pět let za mřížemi.

Podle dostupných informací serveru The Khmer Times došlo v úterý k zadržení pěti cizinců, které následně kambodžská policie obvinila z výroby drog.

Mezi zadrženými je bohužel i šestadvacetiletá dívka z Česka.

Podle informací ministerstva zahraničí se dívka k trestnému činu doznala. Kambodžské noviny píší, že se jedná o Lenku Vlkovou.

Zadrženým cizincům, mezi kterými je i černovlasá Češka, je od 26 do 52 let. Další obvinění pocházejí ze zahraničí. Mezi zadrženými je Američan Mikhail Grafman, osmadvacetiletá Finka Hannah Sirkiä, Ruska Elmira Mukhametianova a Ukrajinec Melnyk Volodymyr.

Místní policie podnikla o víkendu velkou razii v provinční metropoli Sihanoukvillu. Ve dvou domech, které patřily jednomu ze zadržených, našla policie zařízení nutné pro výrobu drog.

Skupinka obviněných lidí vyráběla především extázi, ale dohledaly se stopy i po jiných syntetických drogách. Policie zabavila přes 400 pilulek, váhu na drogy, tři velké sáčky bílého prášku a další věci.

Ministerstvo zahraničí informovalo o tom, že Lence hrozí údajně v drsném kambodžském vězení až pět let.

VÝZVA! ZNÁTE LENKU? NAPIŠTE NÁM NA EMAIL redakce@extra.cz

Související články

Další články