Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

V Jihlavě hoří aquapark: Hasiči museli evakuovat desítky lidí

Zdroj: Se svolením aquaparku Vodní ráj Jihlava
Požár

V Jihlavě krátce po poledni vzplál aquapark Vodní ráj. Z prvních záběrů to vypadá, že k požáru došlo v okolí sauny. Na místě už zasahují hasiči, kteří evakuovali desítky návštěvníků.V pondělí po poledni ucítili návštěvníci jihlavského aquaparku Vodní ráj štiplavý kouř. Po chvilce bylo jasno: v budově zábavního areálu vypukl požár. Na místo vyrazilo několik jednotek hasičů.

Ti evakuovali desítky návštěvníků a ihned začali krotit divoké plameny, které do vzduchu šlehaly z okolí sauny. Zatím ale není jasné, co za požárem stojí. Podle dosavadních zpráv nejsou hlášeny oběti ani zranění.

Požár byl ohlášený okolo 14:00. Hasiči ho rychle dostali pod kontrolu, nikdo se nezranil. Informovala o tom mluvčí krajských hasičů Petra Musilová.

K požáru vyjelo několik jednotek hasičů s pěti automobilovými stříkačkami, rychle ho lokalizovali. "Následně zasahující jednotky provedly průzkum prostor za pomoci termokamery, aby vyloučily možná skrytá ohniska, a zakouřené prostory odvětraly," uvedla Musilová. Hasiči zůstávají na místě.


Související články

Další články