Před dvěma lety nastal pro Cheryl zásadní zlom. Její stav byl tak kritický, že se rozhodla s tím konečně něco dělat. Místo toho, aby podstoupila operaci, raději začala cvičit a zdravě jíst. Z původní váhy 154 kilo vzešlo krásných 63.

Její tloustnutí začalo v době, kdy jí bylo sedmnáct a čekala dceru. Jako svobodná matka byla psychicky na dně, a tak se jejím nejlepším přítelem stala lednička. Přejídala se potají, aby o tom nikdo nevěděl. Brzy se jí to ale vymklo kontrole a ve 30 letech ukazovala váha přes 155 kilo. K obezitě se přidaly problémy s chůzí a dýcháním. Jedla jenom hamburgery, chipsy a čokoládu.

Dnes je všechno jinak a mladá maminka si dává velký pozor, co jí. Ke změně ji samozřejmě nejvíc nakoply její dvě nejlepší kamarádky, kterým kvůli své nadváze přestala stačit.

Náročné období konečně přineslo ovoce. Lékaři a okolí jsou moc pyšní, jak daleko to dotáhla. V současnosti je inspirací pro všechny, kteří by rádi upravili svou váhu. Díky dřině se jí dostalo velkého ocenění v podobě titulu Nejštíhlejší žena Essexu roku 2015.

Cheryl šíří svůj příběh dál. Věří, že když ostatní uvidí její pokrok, bude se jim hubnout mnohem lépe.

Podívejte se na fotky. Stala se z ní opravdu nádherná žena! Svůj titul si právem zaslouží.