Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

V jedné ruce držela krabicové víno, ve druhé penis svého kamaráda! Tak vypadá léto v Brně!

Toto foto je pouze ilustrační. Jak to vypadalo v Brně, možná vidět ani
nechcete, že?
Zdroj: archiv
Když do Brna dorazí léto, tak vidíte takové věci, že máte obavy, zda jste nedostali halucinace z horka. Z tohoto města dorazila další zpráva, která ukazuje, že v Brně nuda rozhodně není. Starší dáma (46) zde popíjela krabicové víno a přitom prováděla felaci svému příteli.

Náruživá dáma seděla uprostřed Nádražní ulice a užívala si chvíle pohody. Sluníčko hezky pálilo do tváří, krabicové víno zase zahřívalo zevnitř…

Muziku tvrdil ztopořený penis jejího přítele, který si dáma na střídačku s krabičákem strkala do pusy.

Tak podle Brněnského deníku vypadalo pondělní dopoledne v jihomoravské metropoli.

Když ke dvojičce dorazili místní strážníci, tak jim paní odvětila, že toho chlapa zná už dva roky a že tudíž nejde o žádný trestný čin. Jenže strážníci jsou v Brně zvyklí na všechno, takže dvojici pošlou k přestupkové komisi za popíjení na veřejnosti.

Brně bylo v pondělí vůbec pořádné horko a lidem z toho evidentně hrabalo. V městské části Židenice si to na dětském hřišti zase rozdávali dva teenageři.

„Patnáctiletý mladík nejprve uváděl, že se s dívkou pouze mazlili. Nakonec však oba přiznali, že spolu měli pohlavní styk,“ uvedl pro deník mluvčí strážníků Jakub Ghan.

Tento případ bude mít ale ještě nepříjemnou dohru. Holčině je totiž jen 14 let a případ si proto převzala státní policie.

Související články

Další články