Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

V jaké osmdesátkové hvězdy se proměnila Adéla Gondíková a Aleš Háma?

To je pohled!
Zdroj: Nova
+ Další 2 fotografie
Finále show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas je tady! V neděli večer uvidíme bojovat čtyři finalisty o titul vítěze třetí řady pořadu. Čekají nás také speciální nesoutěžní čísla, mezi nimi i naprosto fantastický duet Adély Gondíkové a Aleše Hámy, kteří se představí jako legendární duo Kamelie.

„Naše spolupráce s Alešem je tak přirozená, že tam není co řešit,“ prozradila Adéla. I Aleš se na vystoupení moc těší: „Byly to dvě šťabajzny v osmdesátkách a jsou až do teď. Rozhodně si to pořádně užijeme.“ Diváky čeká opravdu skvělý zážitek.

Za proměnou stojí tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: „Adéla s Alešem se Kameliemi už narodili. Jsou jako dvojčata od začátku show. Je vidět, že je pojí letité přátelství. Překrásné kostýmy, které jim padnou, nám jen nahrály k ještě lepší proměně. Líčidla jsme nanášeli s jemností a slušelo jim to oběma náramně. Každý z nich trávil na maskérském křesle zhruba dvě hodiny.“

Kdo z finálové čtveřice, kterou tvoří Tatiana Vilhelmová (38), Markéta Konvičková, Martha Issová a Milan Peroutka, nakonec třetí řadu show vyhraje?

Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově.

Související články

Další články