Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

V Hurghadě uvízlo několik desítek českých turistů! Problémem je opět Travel Service

V egyptské Hurghadě uvízlo několik Čechů kvůli poruše letadla společnosti Travel Service. Odlétat měli v sobotu dopoledne. Dnes v poledne stále pořád ještě byli v hotelu. Někteří si stěžují na špatnou komunikaci ze strany cestovní kanceláře Fisher. Mluvčí cestovky Jan Bezděk problém potvrdil, podle jeho slov problém řeší společnost Travel Service.

Let z Hughardy měl odlétat v sobotu ve 14:35 do Bratislavy. „Po prvním hlášení závady jsme seděli v letadle asi tři hodiny, než přišli technici. Poté letadlo odrolovalo, ale závada se ohlásila zase. Byli jsme proto vpuštěni zpět do letištní haly, dostali jsme pití a kousek bábovky,“ řekl jeden z turistů, Jiří Polášek. Informoval o tom portál tyden.cz.

„Jde o problém s letadlem, který řeší Travel Service. Turisté jsou nyní na hotelu, mají zajištěnu stravu all inclusive a je o ně postaráno,“ řekl Bezděk.

Turisté si stěžují, že nemají dostatek informací. Nejprve byl podle nich odlet posunut na dnešních 9:00 h, poté na 12:30 a aktuální informace hovoří o 17:00. Někteří turisté se bojí do letadla znovu nastoupit.

Travel Service má na triku další problém. Jako kdyby již problémů nebylo dost. Psali jsme také ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články