Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

V Hurghadě uvízlo několik desítek českých turistů! Problémem je opět Travel Service

V egyptské Hurghadě uvízlo několik Čechů kvůli poruše letadla společnosti Travel Service. Odlétat měli v sobotu dopoledne. Dnes v poledne stále pořád ještě byli v hotelu. Někteří si stěžují na špatnou komunikaci ze strany cestovní kanceláře Fisher. Mluvčí cestovky Jan Bezděk problém potvrdil, podle jeho slov problém řeší společnost Travel Service.

Let z Hughardy měl odlétat v sobotu ve 14:35 do Bratislavy. „Po prvním hlášení závady jsme seděli v letadle asi tři hodiny, než přišli technici. Poté letadlo odrolovalo, ale závada se ohlásila zase. Byli jsme proto vpuštěni zpět do letištní haly, dostali jsme pití a kousek bábovky,“ řekl jeden z turistů, Jiří Polášek. Informoval o tom portál tyden.cz.

„Jde o problém s letadlem, který řeší Travel Service. Turisté jsou nyní na hotelu, mají zajištěnu stravu all inclusive a je o ně postaráno,“ řekl Bezděk.

Turisté si stěžují, že nemají dostatek informací. Nejprve byl podle nich odlet posunut na dnešních 9:00 h, poté na 12:30 a aktuální informace hovoří o 17:00. Někteří turisté se bojí do letadla znovu nastoupit.

Travel Service má na triku další problém. Jako kdyby již problémů nebylo dost. Psali jsme také ZDE.

Související články

Další články