Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

V Hostivici lákal muž do auta chlapce (8): Když odmítl nastoupit, začal ho pronásledovat

varování
V Hostivici u Prahy se pohybuje nebezpečný muž. Ten v černém oblečení lákal teprve osmiletého hocha do svého auta. Když chlapec odmítl, začal ho pronásledovat. Na incident upozornila televize Nova, případem se zabývá policie.

Zcela neznámý muž se v úterý v Hostivici u Prahy snažil teprve osmiletého chlapce nalákat do svého auta. Malý hoch nasednout odmítl a muž v černém ho začal pronásledovat. Podle některých rodičů se nejedná o první takový incident a muž byl už několikrát spatřen. „Tady byla černá velká audina, nějaký chlap v černým oblečení a nalákal nějakého kluka do auta,“ uvedla maminka dalšího žáka.

„Že tady bylo nějaké černé auto a před ním nějaké bonbony,“ řekl otec dalšího dítěte. Chlapec nabídku k nasednutí do auta odmítl a s křikem utekl. Jeho křik zaslechla kolemjdoucí, které muž v černém tvrdil, že je chlapcův otec. Ona mu ale neuvěřila a zavolala policii, čehož si podivný chlap všiml a zmizel.

Před mužem varoval i ředitel místní školy. „Oznamuji vám, že byl při cestě domů nevhodně kontaktován cizí osobou žák naší školy,“ uvedl v hlášení ředitel školy Josef Mareš. Policie se případem zabývá, vyšetřuje ho jako přestupek proti občanskému soužití.

Související články

Další články