Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

V hospodě u Brna rozjeli přes zákaz bujarý večírek: Za popíjení každý zaplatí 20 tisíc

+ Dalších 6 fotografií
koronavirus
Navzdory přísnému zákazu kvůli koronaviru se v jedné hospodě v Hrušovanech u Brna veselo popíjelo, hosté uvnitř dokonce kouřili. Opatření, která mají snížit dopady nákazy, jim byly očividně úplně k smíchu. Teď je ale přejde. Kromě provozovatele totiž hrozí vysoká pokuta každému z přítomných.

V jednom z barů v Hrušovanech u Brna probíhal další bujarý večírek, jako by žádná opatření snad ani neexistovala. Přítomní lidé neunikli preventivní policejní kontrole a jsou v pořádném maléru.

"V rozporu se zákonem uvnitř hrála hlasitá hudba, rozléval se alkohol a navíc se zde i kouřilo," uvedl policejní mluvčí Petr Vala. Kromě obsluhy bylo uvnitř několik zákazníku, stejný scénář se navíc po několika dnech opakoval!

Provozovali hrozí pokuta ve výši až 3 miliony korun. "Nesplnil povinnost uloženou mimořádným opatřením k ochraně zdraví osob při epidemii," doplnil Vala.

NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY O KORONAVIRU NAJDETE TADY

Pokuta 3 miliony, pro hosty 20 tisíc

Citelnému finančnímu postihu ale neuniknou ani hosté podniku, uložena jim může být až dvacetitisícová pokuta.

Muž, který pravděpodobně v hospodě pracuje, se vymlouval, že se jednalo jen o kamarády. „To byl nějakej kamarád kolegyně a přítelkyně kolegy, jinak nikdo z hostů tady nebyl, onidopíjeli akorát bečku, aby se nezkazila. Nebylo otevřený, pokaždé byla zamčená mříž pokaždé byly zamčené dveře, nikoho z veřejnosti nepouštíme, nic takového nebylo," řekl televizi Prima.

Policisté ale mají jasné důkazy, že zákaz byl porušen.

Související články

Další články