Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

V horku rostou chutě: Jak se to líbí v parnu jednotlivým znamením? Rak chce pomalu a furt

Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
Léto a teplé letní dny doslova nabádají k milostným hrátkám a chtíči. Momentálně v našich končinách panují dost vysoké teploty, které s naším tělem dělají divy. Roste větší chuť na sex. Hvězdy vědí, jak budou jednotlivá znamení snášet v tomto horku sexuální akt a jak si ho užijí, komu se to bude líbit a komu naopak vůbec?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Jak muži, tak ženy v tomto znamení jsou velmi vášniví. V tyto letní dny budou chtít objevovat nové poznatky ze sexuálního života a náležitě si jej užít. Pravděpodobně přijdou domů s kamarádem a navrhnou sex ve třech.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býk objeví novou polohu, kterou bude chtít trénovat každý den. Poloha „Modlitba u oltáře“ bude pro něj natolik rajcovní, že vyvrcholení přijde ihned.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Muži ve znamení Blíženců milují, když se žena prohne a mohou tak obdivovat její kulatý zadeček. Nebudou potřebovat ani sexuální akt na to, aby si sexualitu užili. Milují různé náznaky a napětí, které je dokáží vystřelit do závratných výšin!

RAK (22. 6. až 22. 7.) Rak spí jedině se svým protějškem a toto léto to nebude jinak. Muži ve znamení Raka se milují velmi pomalu, ale za to intenzivně. Tentokrát udělají jednu malou výjimku a místo postele si budou užívat sex na gauči v obýváku.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lev je král všech zvířat, a taky to tak bude následující dny vypadat. Otočí se za každou sukní a několik dívek projde jeho vášnivou postelí. Ženy ve znamení Lva na tom nebudou jinak, jejich sex-appeal oslní přítomné muže natolik, že budou mít několik pozvánek do jejich ložnice. Možná se to zvrhne i na skupinové dovádění.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Toto znamení zvěrokruhu nemá v těchto vedrech ani potuchu po sexuálním životě. Raději si budou číst knížku a nic je nebude zajímat.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Váha je tvrdé znamení, které především myslí na své uspokojení. V tyto horké dny si bude užívat sex hlavně ve vodě, která ho velmi nažhaví. Není nic víc sexy než namočené partnerčino tělo, že?

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Nejvášnivější znamení zvěrokruhu si bude užívat radovánky opravdu všude a hlavně několikrát denně! Nejraději to má na pračce, která hezky rozvibruje jejich tělo na několik otáček. Nebudou vědět, kdy mají přestat, a po pár minutách budou chtít znovu.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Není třeba zvlášť připomínat, že příslušníci tohoto znamení disponují nezkrotností a silou, kterou ještě zdvojnásobují při sexu. Jejich sexuální apetit bude v horku natolik silný, že si ho všimnou i lidé okolo. Pokud se jedná o pány Střelce, dejte si raději ruku před, vy víte kam…

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Kozoroh by chtěl vyzkoušet tantrickou masáž, kdy mu to hezky udělá rukou nějaká svůdná masérka. Neváhejte a ihned se objednejte. V těchto parných dnech bude hodně rezervací.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Moc neholdují dlouhé předehře a raději to mají rychle za sebou. Žádné svádění. V tomto horku je přepadne taková panika a chtíč, že si to klidně bez zábran rozdají venku u vody. Nebude to žádná romantika, ale pořádně tvrdý sex dvou divochů.

RYBY (21. 2. až 20. 3.) Ryba je velmi citlivé znamení, takže v těchto dnech, kdy je natolik vyčerpaná z vedra, nebude mít na sex ani pomyšlení. Raději se bude mazlit, protože se u toho nezpotí. Ryby si raději počkají na zimní měsíce, kdy všechen ten půst doženou.

Související články

Další články