Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

V hlavní roli sledovanost: Jakub Štáfek a Štěpán Kozub v nové komedii o pomíjivé slávě youtuberů

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Filmová novinka
Na světě je buddy komedie Shoky & Morthy: Poslední velká akce, v níž dostává skvělou příležitost rozvinout svůj improvizační um dvojice Jakub Štáfek a Štěpán Kozub. Ti se ve snímku snaží zoufale rozdmýchat plamínek své pohasínající youtuberské kariéry. Tu osudově změní nehoda na dálnici D1, ke které dojde nedaleko místa známého jako Devět křížů. Víte, co je všechno ochoten udělat youtuber, aby ho lidé brali vážně?

Štěpán Kozub (24) jako Šimon alias Shoky, Jakub Štáfek (30) jako Martin alias Morth. Ztvárňují youtubery, jejichž kontroverzní video s přepadením večerky sklidí na sociálních sítích vlnu kritiky. Poté, co si za něj vykoledují trest v podobě veřejně prospěšných prací a jejich kanál přestane vydělávat, chtějí se definitivně profesně rozejít. Jedinou šancí, jak oživit svou pošramocenou on-line kariéru, je ďábelský plán na „poslední velkou akci“. Se svéráznou lovkyní duchů Lucií a obstarožním Radomilem se proto vydávají na divokou jízdu vstříc záhadnému motorestu Devět křížů.

Režisér Fehu: Nemohl jsem si vybrat lépe

„Komediální žánr mi nikdy nebyl cizí, avšak tentokrát je v příběhu mnohem víc legrace než kdy dřív. Chemie mezi Jakubem Štáfkem a Štěpánem Kozubem je podmaňující a nemohu se na jejich výkon před kamerou vynadívat,“ říká režisér Andy Fehu (34). Ten se mj. podílel na seriálech Dáma a Král nebo Štafl.

Na produkci filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce se rovněž podílel tým, který získal mezinárodní cenu Emmy za webový seriálový thriller #martyisdead natočený pro internetovou televizi MALL.TV.

Kozub i Štáfek dokazují, že nejsou žádná ořezávátka

Herec Štěpán Kozub, současně umělecký šéf ostravského Divadla Mír, je známý ze seriálů Případy 1. oddělení čí Místo zločinu Ostrava. Proslavilo ho i působení v improvizační divadelní skupině Tři tygři, nebo účinkování v seriálových hitech sociálních sítí sKORO NA mizině a Lajna.

Jakub Štáfek hrál Matěje Jordána v seriálu Ulice a hlavně fotbalistu Julia „Lavi“ Lavického v internetovém seriálu Vyšehrad.

Oba jsou zkušenými improvizátory a mají na svých sociálních účtech desetitisíce followerů. A jak zní odpověď na Morthyho otázku z filmového teaseru: „Nejsme sebestřední narcisové, ale kdy to půjde ven?“ Premiéra snímku se plánuje na léto 2021.

Související články

Další články