Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

V hlavní roli nevěra? Tenistka Plíšková údajně svedla ženatého hokejistu Smoleňáka

Zdroj: Instagram, profimedia.cz
+ Dalších 29 fotografií
sportovní nevěra?
Slavná česká tenistka Kristýna Plíšková (26) údajně prožila žhavý románek s hokejistou Radkem Smoleňákem (32). Na tom by nebylo nic zvláštního. Ale Smoleňák je ženatý s modelkou Hankou Věrnou.

Česká tenistka Kristýna Plíšková údajně prožila žhavý románek s hokejistou Radkem Smoleňákem. Ten byl v té době už ženatý s modelkou Hankou Věrnou. "Tvrdil jí, že není v manželství šťastný. Neustále ji ujišťoval, že kvůli ní chce opustit svou ženu," uvedl zdroj webu expres.cz, který na údajný románek upozornil.

O žhavém flirtu prý věděl každý, kdo se motel kolem tenisových kurtů pražské Sparty. Smoleňák prý tenistku zásoboval květinami a dárečky. Plíšková se k možnému románku vyjadřovat nechtěla.

Smoleňák byl sdílnější, ale do celé problematiky moc světla nevnesl. "Je to scestný. Nejsem zaprvé blázen a zadruhé ona je furt pryč, já jsem furt pryč. Viděli jsme se dvakrát. Bylo to přes Michala Hrdličku. Seznámili jsme se, když jsme šli na pivo. Nevím, kde bych ji mohl potkat. Není to absolutně pravda," uvedl hokejista pro expres.cz. Proč ale zmínil, že by to neklapalo, když jsou oba furt pryč? Uvažoval tedy o románku? Jak to tedy s méně slavným tenisovým dvojčetem zahrál? Opravdu šly všechny nahrávky do outu?

Související články

Další články