Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

V hlavní roli make-up! Stačí pár tahů štětcem a je z vás princezna

Za pár minut se proměnila k nepoznání.
+ Další 4 fotografie
Přemýšlela jste někdy nad tím, jak dlouho by trvaly přípravy, abyste vypadala jako filmová hvězda? To, že se v dnešní době nedá věřit tomu, co vidíme, snad víme všichni. Podívejme se na proměny žen, které vám vyrazí dech.

Přirozenost a přírodní krása jsou už dávno minulostí, v kurzu jsou umělotiny, které přirozeně opravdu nepůsobí. Za vše může zázračný krém zvaný make-up. Stačí pár tahů štětcem a vaše pleť a rysy získávají nový rozměr. Zda jde o výhru, nebo prohru, posuďte sami. S odličovacím mlékem se totiž kouzlo rozplyne a vy se musíte smířit s přirozeností.

Melissa Murphy je uznávanou vizážistkou v L. A., která líčí celebrity a která je skutečnou mistryní ve svém oboru. Na svém Facebooku a Instagramu zveřejňuje fotky dívek, které podstoupily proměnu. Většinou Melisse stačí pár minut a dívka se mění k nepoznání. Tohle jsou fotky těch největších proměn.

Mohlo by vás zajímat

Další články