Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

V hlavní roli drogy? Tatínek Lucie tvrdí, že jeho dcera před smrtí sháněla něco silného

Zdroj: facebook.com
Proč zemřela šestnáctiletá Lucie? Tatínek nevzdává pátrání a je přesvědčen, že dívka před rodinou něco tajila. Užívala drogy?

Pátralo po ní 10 dnů celé Česko. Nakonec tělo šestnáctileté dívky našli pod Skalkami v Novém Jičíně Policie uvedla, že její smrt nebyla násilná. Že Lucku nikdo nezabil.

Jenže v případu stále několik věcí nehraje. Tělo našli totiž v lokalitě, kde se už hledalo. A nic tam nikdo neviděl. Podle zdrceného otce mohla Lucie zemřít jinde, než je místo pod Skalkami. Tam prý pak mohl její tělo někdo přenést.

Nyní se navíc objevilo podezření, že Lucie experimentovala s drogami. Rodiče nyní s hrůzou zjišťují, že jejich Lucinka sháněla extázi.

"Sháněla se po něčem. V 10 hodin psala nějakým lidem, jestli náhodou něco nemají," uvedl její otec Jiří pro Blesk.cz. Že dívka toužila po drogové zkušenosti, potvrdil i její spolužák. Prý se velmi těšila, až si dá extázi.

"Je to strašné. Za ty dny už jsme prošli všemi fázemi, od obviňování přes vztek, nenávist a smíření. Kdyby se Lucinka nenašla, nevím vůbec, kam bych až zašel," uvedl pro Blesk zdrcený tatínek.

Související články

Další články