Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

V Havířově zemřel hokejový fanoušek: Před stadionem byl prý napaden členem ochranky

Muž zemřel v Havířově.
Zdroj: AZ Havířov/Facebook
smrt fanouška
Smrt 41letého hokejového fanouška nyní vyšetřuje policie v Havířově. Muž, který zemřel v sobotu po incidentu před stadionem, byl údajně napaden členem ochranky. Pozůstalí mají o příčině mužovy smrti jasno.

I když se zatím příčina toho, proč vznikl konflikt před stadionem, vyšetřuje, rodina a přátelé zesnulého Michala mají jasno.

"V sobotu 26. 10. 2019 během hokejového zápasu došlo zde před stadionem AZ Havířov k naprosto neopodstatněnému a zbytečně brutálnímu útoku od zaměstnance zdejší security ochranné služby na dlouholetého a věrného fandu havířovského hokeje Michala Čurdu," zní v prohlášení uživatelky Andrey Workové na Facebooku.

Ta nepochybuje o tom, že byl Michal Čurda napaden úmyslně a útok člena ochranky skončil proto tragicky. Andrea Worková prosí veřejnost o uctění památky právě na svém facebookovém profilu, kam spolu s tímto prohlášením umístila i fotografii zesnulého fanouška.

„V současné době prověřujeme úmrtí muže, který dne 26. října utrpěl zranění při incidentu před budovou zimního stadionu v Havířově. S ohledem k probíhajícímu prověřování nelze v tuto chvíli poskytovat bližší informace,“ uvedla serveru Novinky.cz mluvčí policie.

Ke smutné události se vyjádřil i prezident HC Havířov Jaroslav Mrowiec. Ten uvedl, že se rozhodli po dobu vyšetřování využívat během zápasů služby jiné bezpečnostní agentury.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy