Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Na lanovce šlo o život: Vystrašení lidé popadali do sněhu! DĚSIVÉ VIDEO

Na východě Gruzie v lyžařském resortu Gudauri se porouchal vlek. Návštěvníky stroj doslova vyhazoval ven do bílého sněhu. Souprava nakonec zrychlila do takového tempa, že některé lyžaře i vážně zranila.

Pořádnou nepříjemnost si dnes zažili na vlastní kůži návštěvníci lyžařského resortu Gudauri na východě Gruzie. Zničehonic lanová souprava začala zrychlovat a lyžaři tak nemohli v klidu vystoupit. Po několika sekundách se souprava rozjela ještě rychleji a pasažéry doslova vymrštila do vzduchu. Čekal je tak pořádně nepříjemný pád do sněhu. Ve videu se můžete podívat, jak se nebezpečný vlek rozjel. Dokonce se i rozbil v otáčce, kde sedačky uvízly i s pasažéry.

S lehčím zraněním bylo převezeno 8 osob do nemocnice. Dvě osoby utrpěly vážnější poranění. Byli mezi nimi i turisté. Muž z Ukrajiny a žena ze Švédska, která byla navíc ještě v jiném stavu. Tu si nakonec nechali v nemocnici na další pozorování. Lyžař si zlomil ruku.

Naštěstí zběsilá lanovka nikoho nezabila. Další příčiny nehody jsou stále vyšetřovány.

Související články

Další články