Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

V Evropě vypukla válka s islámem: Střelci volali Alláhu Akbar a stříleli po všem, co se hýbalo. Mrtvých je 126!

Takhle šli střelci v ulicích…
Zdroj: Twitter
+ Dalších 5 fotografií
Koordinované síly teroristů naprosto šokovaly Evropu. Střelci volali Alláhu Akbar a stříleli po všem, co se hýbalo. Evropa je ve válce s islámskými džihádisty. Obyvatelé Evropy přestali mít pocit, že jejich vlády jsou schopné je efektivně chránit před terorismem.

Obrovský masakr v Paříži znamená, že vlády evropských států nejsou schopny před terorismem chránit své obyvatelstvo. Francouzská vláda nyní uzavřela hranice země a provádí masivní kontroly domácností. Hledá teroristy. Ale je vlastně pozdě. Je už po útoku.

Teroristé, kteří podle svědků volali Alláhu Akbar, zabili 126 lidí. Dalších 120 je zraněných. Útoky (bylo jich celkem 6) byly koordinované, provedli je vycvičení profesionálové, kteří dokázali oblafnout tajné služby.

Evropané si musí uvědomit, že podobných radikálů jsou v Evropě stovky. Možná tisíce. Kde bude další útok? V Londýně? V Bruselu? Nebo třeba v Praze?

Francouzský prezident François Hollande vyhlásil po šesti teroristických útocích výjimečný stav. Možná i proto, že někteří teroristé dokázali uniknout a stále jsou v ulicích.

Další teroristé se vyhodili do vzduchu. Zatím se hovoří o tom, že útočníci byli napojeni na Islámský stát.

Související články

Další články