Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

V epicentru festivalu: Tým eXtra.cz v čele s Kateřinou Kristelovou vám přináší to nejlepší z Karlových Varů

Tým eXtra.cz vede Kateřina Kristelová.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary je tady! Hvězdný tým eXtra.cz už je samozřejmě v epicentru dění. Kateřina Kristelová, Alenka Šafratová, Markéta Kuča, kameramani a fotografové pro vás přinesou to nejzajímavější a nejdůležitější ze světa celebrit.

Od slavnostního zahájení 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary nás dělí už jen desítky minut. Do lázeňského města se už sjíždějí české i světové celebrity a na místě nechybí ani hvězdný tým eXtra.cz, který pro vás bude veškeré dění následujících dnů bedlivě sledovat.

Do Karlových Varů se vypravila naše hvězdná moderátorka Kateřina Kristelová (38), která v rámci karlovarského speciálu nového pořadu Extra Focus vyzpovídá ty nejžádanější celebrity. Na zoubek jejich módnímu vkusu si posvítí naše expertka Alenka Šafratová.

Kristelovou doprovází Tomáš Řepka (44), jenž se svými hosty probere fotbalová i jiná sportovní témata.

„Na festival jedu především pracovat, protože chystám s týmem Focusu speciál, kde se budeme věnovat módní policii, protože kromě filmů jde o zásadní rozměr Varů v tomto období. Takže se naši čtenáři i diváci můžou těšit na nekompromisní soudy Alenky Šafratové a pozvání na rozhovor přijalo několik celebrit, se kterými si popovídám o všem možném,“ řekla Kristelová.

„Do Varů se těším i na kamarády, se kterými se nemáme tolik šanci vidět v Praze, tak se paradoxně sejdeme ve Varech. Mám ráda sezení na kolonádě, skleničku vína a pozorování lidí. Tomáš z Varů až tak nadšený minulý rok nebyl, ale zkusí jim dát ještě jednu šanci,“ dodala moderátorka.

Na ty největší skandály a kauzy, které budou otřásat letošním karlovarským festivalem, si posvítí naše neoblomné reportérky Markéta Kuča a Veronika Hándlová. Fotky, o nichž se bude ještě dlouho po skončení festivalu mluvit, pořídí naše redakční fotografka Nikola Fričová.

A v neposlední řadě se ve Varech nachází dvojice kameramanů Jiří Masojídek a Patrik Černoch, kteří pro vás připraví zajímavá videa.

Rozhodně nikam neodcházejte a sledujte eXtra.cz.

Související články

Další články