Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

V Egyptě zemřel další Čech (†39) na dovolené! Nedaleko od místa, kde byl Petr Kramný s Monikou a Klárkou

Zdroj: Profimedia.cz / Facebook
Případ Petra Kramného máme všichni v živé paměti. Je ve vězení kvůli tomu, že na dovolené v Egyptě zavraždil svou manželku Moniku a dceru Klárku. V egyptské Hurghadě zemřel v pátek dopoledne další český turista. Bylo mu 39 let. Měl najednou potíže s dýcháním. Na zdravotní komplikace si stěžoval také jeho syn.

Devětatřicetiletý muž si v egyptské Hurghadě začal stěžovat na potíže s dýcháním. Později zemřel na selhání srdce. K tragédii došlo jen kousek od místa, kde v roce 2013 byly zavražděny Monika a Klárka Kramné.

Ve čtvrtek dopoledne jsme zajistili převoz klienta do nemocnice, protože si stěžoval na problémy s dýcháním. V nemocnici musel být převezen na oddělení akutní péče, protože jeho stav se zhoršil. Ale bohužel v pátek klient zemřel. Podle našich informací na srdeční selhání," řekl TV Nova mluvčí cestovní kanceláře Exim Tours Stanislav Zíma.

Česká rodina si dovolenou užívala od neděle. Pak ale nastaly zdravotní problémy. Na potíže si stěžoval i syn mrtvého. Česká rodina si užívala dovolenou v oblíbeném egyptském letovisku od neděle. Podle informací TN.cz bydlela rodina v hotelu Caribbean World Resorts Soma Bay.

Související články

Další články