Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

V Egyptě za záhadných okolností zemřela další krásná blondýnka: Jela se léčit z anorexie, ale domů se už nevrátila!

Další zbytečná smrt!
Zdroj: facebook.com
Egypt se pomalu, ale jistě začíná stávat postrachem všech turistů. Nyní v Egyptě zemřela za záhadných okolností další krásná dívka. Německá Miss Henriette Hömke odjela do této země díky doporučení svých lékařů. Henriette měla vážné zdravotní problémy a v Egyptě si měla odpočinout. Domů se bohužel už nevrátila.

Egyptská Hurghada má na svědomí další lidský život. Devětadvacetiletá modelka a fitnesss trenérka Henriette Hömke je poslední z nich. Podle německého deníku Bild nádherná blondýnka trpěla anorexií, a proto se vydala k moři relaxovat.

V Egyptě ale všechno nabralo jiné obrátky. Henriette se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy a vyhrála. Od té doby začaly její problémy s váhou. Měřila 178 cm a vážila 62 kilo, což se jí zdálo hodně.

Chtěla vypadat mnohem lépe, a proto začala hubnout. To poznamenalo také její vztah s fotbalovým brankářem Schalke 04 Ralfem Fährmannem. Po několika letech se rozešli a za rozchodem měly stát právě psychické problémy modelky.

Henriette si nedala říct a hubla dál. To už se přestalo líbit i lékařům a poslali ji na ozdravný pobyt do Egypta. Bohužel se z Egypta nikdy nevrátila. Příčiny její smrti nejsou známy, ale je pravděpodobné, že její tělo nevydrželo změnu klimatu.

„Když jsme ji viděli naposledy, měla nohy hubené jako já ruce. Byla slabá, ale mysleli jsme, že se její stav lepší,“ řekl pro deník Henriettin dědeček Rudi.

Související články

Další články