Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

V domě Dary Rolins zasahovala policie: Nedvěd se měl dostat do potyčky s o 20 let mladším mužem

Pavel Nedvěd se měl dostat do potyčky.
Zdroj: Profimedia, se souhlasem D. Rolins, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Bitka

V obci Tuchoměřice na Praze-západ došlo v úterních večerních hodinách k nepříjemné potyčce. Na místo musela přijet policie, která vyšetřovala vzájemné napadení dvou mužů. Jedním z nich byl podle informací Blesku bývalý viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd (50). Celý incident se pak měl stát v domě slovenské zpěvačky Dary Rolins (49).

„Můžeme potvrdit vzájemné napadení dvou mužů v úterý před dvaadvacátou hodinou. Co se přesně stalo, bude policie prověřovat,“ prozradila Blesku mluvčí Policie ČR Michaela Richterová.

Incident se stal v Tuchoměřicích na Praze-západ, a to v luxusní vile zpěvačky Dary Rolins. Dle informací již zmíněného webu se měl do potyčky dostat právě Dařin partner a bývalý viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd. O něm je známo, že je prudké povahy. Na území zpěvačky měl právě toho večera vniknout vetřelec, což byl zřejmě důvod bitky.

„Čas výjezdu 22:05. V Tuchoměřicích jsme ošetřili muže (ročník 1992) s povrchovým poraněním hlavy a pohmožděným ramenem. Po ošetření byl převezen do motolské nemocnice,“ uvedla stručně záchranná služba.

Dara stojí za Nedvědem

Pavel Nedvěd zažívá poslední dobou zdá se těžké období. Před pár dny musel spolu s celým vedením rezignovat na post viceprezidenta italského fotbalového klubu Juventus Turín, a to kvůli údajnému falšování v účetnictví.

Dara Rolins za svým partnerem stojí a pro TN.cz prozradila: „Jsme partneři v životě, ne v práci. Komentovat jeho pracovní rozhodnutí mi proto nepřísluší. Z pohledu jeho partnerky můžu jen konstatovat, že nešlo o překvapivé nebo nečekané rozhodnutí. Když odstoupí šéf, jeho vojsko ho celkem přirozeně následuje. Je to projev loajality.”

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy