Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

V den svých narozenin si holčička (10) chtěla vzít život: Z fotek na hraně smrti mrazí

+ Další fotografie
oběť šikany
Neuvěřitelně smutný příběh sdílela jedna maminka na Facebooku. Její desetiletá dcerka už nedokázala snášet další šikanu od svých spolužáků a v den svých narozenin skončila v nemocnici, protože se pokusila u sebevraždu. Maminka teď bojuje za to, aby žádné dítě nestihl podobný osud.

Otřesné fotky dcerky Lilly-Jo Caldcott z anglického Worchestershiru, která strávila své desáté narozeniny na nemocničním lůžku, protože doma spolykala desítky pilulek proti bolesti, které namíchala s dalšími prášky. Tomu předcházela několik měsíců trvající šikana ve škole a v osudný den také fyzické napadení od spolužaček. Ty po holčičce doslova šlapaly kvůli její postavě a nadváze. Když si maminka všimla, že s její dcerkou není něco v pořádku, okamžitě ji vzala k lékaři a následně do nemocnice. Lilly-Jo se sice fyzicky zotavila, psychické následky si ale ponese velmi dlouho.

Maminka teď sdílela svůj příběh jako varování pro ostatní rodiče, aby šikanu ve škole rozhodně nebrali na lehkou váhu a zajímali se, co jejich děti trápí. „Myslela jsem, že moje holčička umře a jsem znechucená, že s jejím šikanováním nikdo nic nedělal,“ řekla místnímu tisku její maminka Jess Brown a dodává: „Nikdo není připraven na to, aby viděl svoje dítě v den jeho desátých narozenin v nemocnici po pokusu o sebevraždu.“

Podle všeho to vypadá, že malá Liily-Jo bude do několika dnů doma, do školy se ale hned tak nevrátí. Ta sice zavedla opatření, která by měla šikaně zabránit, desetileté holčičce to už ale psychickou pohodu rozhodně nevrátí.

Mohlo by vás zajímat

Další články