Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

V Kolumbii se zřítilo letadlo s fotbalisty. Na palubě bylo 81 lidí!

Hovoří se o 6 přeživších.
+ Dalších 6 fotografií
V Kolumbii se zřítilo brazilské letadlo s fotbalovým klubem Chapecoense. Na palubě bylo 81 lidí. Letadlo vylétlo z Bolívie a zmizelo z radarů nad státem Antioquía poblíž města Meddelín. Předtím žádalo o nouzové přistání. Někteří jako zázrakem přežili!

Na palubě brazilského letadla bylo 81 lidí. Mezi nimi i brazilský fotbalový tým Chapecoense. Fotbalisté měli ve středu odehrát finálový zápas turnaje Copa Sudamericana proti týmu Atletico Nacional. Oznámily to dnes úřady západokolumbijského státu Antioquía, kde se letoun kolem 10. hodiny večer místního času ztratil z radarů, a mezinárodní letiště v Medellínu, kam charterový letoun směřoval z Bolívie. Podle nepotvrzených zpráv letadlo havarovalo kvůli nedostatku paliva.

Někteří ale jako zázrakem přežili, podle agentury AFP jde o 6 lidí. Mezi přeživšími jsou údajně brankář Danilo a obránce Alan Ruschel. Podle agentury AP byly zahájeny záchranářské práce, které komplikuje silná bouřka. Letadlo havarovalo v hornaté oblasti krátce po půlnoci.

Mohlo by vás zajímat

Další články