Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

V Česku se objevilo velké zvíře. Kde se vzalo, co to je a proč ovládá internet? Čtěte!

Gorila mobil
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Jste závislí na internetu? No dobře, nemusíte s tím chodit k doktorovi, ale stejně každou chvíli checkujete emailovou schránku, Facebook nebo zprávy na seznamce. Jenže to stojí prachy, kapesný zrovna taky není žádná hitparáda, takže co teď? Teď už je v Česku Gorila, která se rozhodla, že s tímhle problémem pořádně zatočí a umožní vám užívat si surfování na internetu za hodně slušnou cenu.

Skvělý je, že čím víc surfuješ, tím míň platíš, FUP je až 20 GB nebo volání zdarma po druhé minutě.

Gorila mobil nabízí předplacené karty i paušální tarify. Cena za volání je 2,50 Kč za minutu, SMS stojí 1,50 Kč, oboje do všech sítí. To podstatné jsou ale data. K předplacené kartě si zákazník může aktivovat za 200 Kč balíček EASY s 0,5 GB dat a voláním zdarma po druhé minutě. V rámci tarifní nabídky přidává Gorila mobil nad rámec tarifu EASY ještě tarif PRO, který za 480 Kč nabízí 5 GB dat a také volání zdarma po druhé minutě.

Víte, co se stane, když vám v průběhu měsíce dojde datový limit? Za polovinu předchozí ceny si můžete dokoupit další balík dat o stejném objemu. A takto třikrát dokola. U tarifu EASY můžete dokoupit dalších 0,5 GB za 100, 50 a 25 Kč. Celkem za 2 GB tedy zaplatíte pouze 375 Kč.

U tarifu PRO se takhle dostanete až na monstrózních 20 GB. A k tomu připočtěte volání zdarma po 2. minutě… No prostě paráda!

Tyhle gorilí tarify vás prostě dostanou!

Související články

Další články