Asi to překvapí, ale v žebříčku budou několikrát zastoupeny i severské státy. No kdo by to do těch „studených čumáků“ řekl. A vítěz? Ten vás dostane! Tak to vezmeme hezky zespoda žebříčku, až se dostaneme ke státu, kde je nejvíc nevěrníků.

10. Finsko

A jsme u těch seveřanů. Finové rozhodně nepatří k mistrům konverzace nebo lehkého flirtu, ale se svými 35 % nevěr urvali konec našeho neslavného žebříčku.

9. Velká Británie

Britská mládež má k alkoholu blízko, takže k nějakému tomu „úletu“ nemá daleko. Ve statistikách nevěr mají 36 %.

8. Španělsko

Ohniví jižané si hledají jiného partnera v 39 %. Což je pořád méně než Češi. Španělky jsou temperamentní a rázné krasavice, takže svému milému neplechy hodně rychle zarazí.

7. Belgie

V Belgii a hlavně Bruselu je to samá šeď, nuda, administrativa a tvoření zákonů. Takže proč si u toho v kanceláři aspoň neužít se sekretářkou, no ne? Belgičané svoji promiskuitu vytáhli na 40 %.

6. Norsko

Země fjordů, lovu velryb, polární záře a nevěr. Potomci Vikingů jsou si nevěrní ve 41 % případů a pomalu překonávají Čechy!

5. Francie

Francouzi jsou už tak nějak předurčeni k nevěrám, aférkám, zatloukání a životě s více partnery. To, že mají pouhých 43 % přiznaných nevěrníků, je spíš zázrak!

4. Německo

Mysleli jste si, že se naši západní sousedé zajímají jenom o pivo a wursty? Tak to jste na omylu. Němky umí ocenit i cizí klobásu a celkově se dostali na 45 %.

3. Itálie

Italští muži umí pořádně lichotit a vyhlédnutá dívka se v jejich společnosti cítí jako bohyně a princezna zároveň, tak není těžké podlehnout, což Italové se svými 45 % dokazují.

2. Dánsko

Tak se nám tu skoro uzavírá nordický trojúhelník. Dánové nejsou žádní stydlíni a jejich 46 % nevěr mluví za vše.

1. Thajsko

Země, kde si nikdo není jistý, zda je žena opravdu žena. Holka nebo kluk, vždyť je to fuk, říkají si Thajci a jejich neuvěřitelných 56 % nevěr je toho důkazem! Jsou to absolutní světoví vítězové.