Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

V Česku podvádí každý druhý: Jak jsou na tom ve světě? Tyhle výsledky vás překvapí!

V posteli s vámi, ale přitom myslí na jinou.
Zdroj: Profimedia.cz
Podle průzkumu sexuologů Petra Weisse a Jaroslava Zvěřiny nebo Poštovní spořitelny Era vyplývá, že u nás podvádí lehce přes 40 % obyvatel. A to žen i mužů. Pánové si totiž rádi nějaké to číslo přidají, aby si připadali jako větší kanci. Ženy naopak víc mlčí, aby je někdo nepovažoval za coury. Prostě nespravedlnost, ale ani jedno pohlaví si nemá co vyčítat. Sice to vypadá, že číslo nevěrníků a nevěrnic je vysoké, ale jsou místa ve světě, kde nás trumfnou. Pojďme se na ně podívat.

Asi to překvapí, ale v žebříčku budou několikrát zastoupeny i severské státy. No kdo by to do těch „studených čumáků“ řekl. A vítěz? Ten vás dostane! Tak to vezmeme hezky zespoda žebříčku, až se dostaneme ke státu, kde je nejvíc nevěrníků.

10. Finsko

A jsme u těch seveřanů. Finové rozhodně nepatří k mistrům konverzace nebo lehkého flirtu, ale se svými 35 % nevěr urvali konec našeho neslavného žebříčku.

9. Velká Británie

Britská mládež má k alkoholu blízko, takže k nějakému tomu „úletu“ nemá daleko. Ve statistikách nevěr mají 36 %.

8. Španělsko

Ohniví jižané si hledají jiného partnera v 39 %. Což je pořád méně než Češi. Španělky jsou temperamentní a rázné krasavice, takže svému milému neplechy hodně rychle zarazí.

7. Belgie

V Belgii a hlavně Bruselu je to samá šeď, nuda, administrativa a tvoření zákonů. Takže proč si u toho v kanceláři aspoň neužít se sekretářkou, no ne? Belgičané svoji promiskuitu vytáhli na 40 %.

6. Norsko

Země fjordů, lovu velryb, polární záře a nevěr. Potomci Vikingů jsou si nevěrní ve 41 % případů a pomalu překonávají Čechy!

5. Francie

Francouzi jsou už tak nějak předurčeni k nevěrám, aférkám, zatloukání a životě s více partnery. To, že mají pouhých 43 % přiznaných nevěrníků, je spíš zázrak!

4. Německo

Mysleli jste si, že se naši západní sousedé zajímají jenom o pivo a wursty? Tak to jste na omylu. Němky umí ocenit i cizí klobásu a celkově se dostali na 45 %.

3. Itálie

Italští muži umí pořádně lichotit a vyhlédnutá dívka se v jejich společnosti cítí jako bohyně a princezna zároveň, tak není těžké podlehnout, což Italové se svými 45 % dokazují.

2. Dánsko

Tak se nám tu skoro uzavírá nordický trojúhelník. Dánové nejsou žádní stydlíni a jejich 46 % nevěr mluví za vše.

1. Thajsko

Země, kde si nikdo není jistý, zda je žena opravdu žena. Holka nebo kluk, vždyť je to fuk, říkají si Thajci a jejich neuvěřitelných 56 % nevěr je toho důkazem! Jsou to absolutní světoví vítězové.

Související články

Další články