Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

V centru Plzně bylo veselo: Zfetovaný mladík si dělal dobře a odmítal nastoupit do sanitky

Zfetovaný mladík si dělal dobře v centru Plzně.
Nevšední incident museli o víkendu řešit policisté z Plzně. V centru pivní metropole totiž budil rozruch mladík se staženými kalhotami, který se na veřejnosti uspokojoval. Přivolaní strážníci zjistili, že byl opilý a zfetovaný.

V plzeňské Martinské ulici jste mohli být o víkendu svědky nevšedního incidentu. V ranních hodinách se tam potácel mladík se staženými kalhotami. Pod kostkovanými trenýrkami si dělal dobře, a to i po příjezdu hlídky městské policie.

„Protože to byla párty, doklady mám tam,“ vysvětlil strážníkům poté, co si natáhl kalhoty, co se vůbec děje. To už měli muži zákona jasno, že v jeho chování nebude hrát roli jenom alkohol. Neustále totiž cenil zuby, olizoval se a přešlapoval na místě.

Za jeho neutěšeným stavem stálo požití extáze a také 1,35 promile, jak ukázala dechová zkouška, kterou dobrovolně podstoupil. Když mladíka chtěli převézt sanitkou na záchytku, začal se vzpouzet, a tak museli strážníci použít donucovací prostředky.

Mohlo by vás zajímat

Další články