Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

V centru Brna se střílelo: Žena na místě zemřela, muže odvezla záchranka

Střelba
V úterý odpoledne zasahovali policisté na Palackého třídě v centru Brna. Kvůli nahlášené střelbě na místo přispěchali i záchranáři. Tragédii už však zabránit nedokázali...

Krvavý zločin v centru Brna vyšetřují kriminalisté. V úterý odpoledne se v budově bývalé banky na Palackého třídě v Králově Poli střílelo. Na místo okamžitě vyrazili policisté i záchranáři, kolemjdoucí měli spatřit i těžkooděnce.

„Prvosledová hlídka vstoupila do bytu, kde našla osobu bez známek života. Další osobu si převzali do péče lékaři,“ potvrdil zasáh policejní mluvčí Pavel Šváb s tím, že zbraň policie zajistila.

Podle webu blesk.cz v bytě zemřela žena, která po hádce tasila zbraň na muže. Postřelila ho, jenže pak jí měl zbraň vytrhnout a zastřelit ji.

Šváb potvrdil pouze existenci většího množství vyšetřovacích verzí. „Stanovovat se budou až po skončení ohledání místa činu,“ uzavřel.

Mohlo by vás zajímat

Další články