Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Smáli se mu, teď prozřel: Kdybych věděl, o koho jde, o ruku bych ji nežádal, říká Kant

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
pravda o tanečnici
Před nedávnem jsme vás informovali o tom, jak obyvatelé Cannes vnímali teatrální žádost o ruku, která proběhla v květnu na červeném koberci přímo před festivalovým palácem. Pro Francouze neznámý muž poklekl před viditelně mladší ženu a vytáhl prstýnek. Žádost o ruku jako z pohádky se ale zanedlouho změnila v hořké prozření. Podnikatel Miloš Kant (63) se už dnes netají tím, že kdyby měl o své lásce více informací, do svatby s ní by se nehrnul.

Podnikatel Miloš Kant (63) se dostal do hledáčku médií poté, co zvolil pro žádost o ruku své vyvolené vskutku netradiční příležitost. Před svou tehdejší o 38 let mladší partnerku poklekl přímo na červeném koberci na filmovém festivalu v Cannes, kde ho u toho vyfotila média z celého světa. Rázem se tak zamilovaná dvojice dostala na titulní strany časopisů v mnoha zemích.

Dnes je ale situace zcela jiná. Margarida Aranha (26), kterou většina lidi osočovala ze zlatokopectví, vzala po dvou měsících po zásnubách do zaječích a místo příprav na svatbu odjela domů do Portugalska, odkud už se nevrátila. Miloš Kant zůstal ve Švýcarsku, kde žije sám, a podle jeho slov mu to nijak nevadí. Kdyby prý o slečně, do které se zamiloval, věděl víc, nikdy by ji o ruku nežádal.

„Kdybych věděl, s kým mám tu čest, žádná žádost o ruku by nebyla!“ řekl český podnikatel pro web Expres.cz. Miloš Kant, který mimo provozování nočního podniku v Luzernu, je také architektem a malířem. Vztahu s mladší ženou ale nelituje. „Když se na to teď podívám, mohla mě stát mnohem víc. Naštěstí jsem zjistil, s kým mám tu čest, včas,“ svěřil se Kant, o kterém dodnes portugalská média píší negativně.

Jeho bývalá milá po něm prý chtěla i po jejím odjezdu peníze. „Jestli mě miluješ, pošli prachy!“ napsala Kantovi, který se nestačil divit. Vypočítavá bývalá tanečnice zašla ale ještě mnohem dál a Kantovi začala vyhrožovat. „Vyhrožuje mi, že mě zničí, pokud zveřejním něco z naší komunikace. Už jsem si musel najmout právníka, tohle nejde!,“ řekl Kant, který je už pro příště jistě ponaučen.

O své bývalé lásce se podnikatel také dozvěděl, že v reality show, kde účinkovala, ukázala téměř vše.

Související články

Další články