Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

V Brně záhadně zmizel další člověk. Vypařil se uprostřed přehrady během výletní plavby

V Brně záhadně zmizel další člověk. Vypařil se uprostřed přehrady během výletní plavby
Zdroj: policie ČR, koláž eXtra.cz
zajímavosti

Policie pátrá po padesátníkovi z Brna, který nastoupil na parník, ale nikdo ho neviděl vystoupit. Záhadu řeší policejní sbor, ve hře je vražda, sebevražda, ale také možnost, že zkrátka muž vystoupil dříve a vůbec netuší, kolik lidí se o něj momentálně zajímá. Není to však jediný případ zmizení, který policie v Brně řeší. Už několik dnů se usilovně pátrá po patnáctiletém Tomášovi.

V neděli se záhadně ztratil muž na Brněnské přehradě. Nastoupil do výletního parníku, ale už nevystoupil, lidé hovoří o záhadě.

Padesátiletý pasažér si zakoupil lístek, ale na místě, kde měl vystoupit, nevystoupil, posádka ho následně hledala na palubě, kde ho však nenašli.

Nikdo neví, zda spadl do vody a utonul či vystoupil jinde a vůbec netuší, jaké svým konáním způsobil starosti policistům. Záhadný muž nastoupil na parník jménem Lipsko a vystoupit měl na zastávce Sokolské koupaliště. „Na palubě nebylo mnoho cestujících, takže si posádka muže pamatovala a začala ho hledat. Nikde na lodi však nebyl,“ uvedl mluvčí policie David Chaloupka.

Služba na lodi záhadu oznámila policii, která na základě kamer získala fotografii muže těsně před nástupem na loď Lipsko.

Muž má prošedivělé vlasy, je štíhlé postavy a na tváři má strniště. Na sobě měl modré riflové kalhoty a bundu nezjištěné barvy,“ řekl dále mluvčí policie Chaloupka, který opět uvedl, že není zřejmé, zda muž spadl do vody či vystoupil na jiném místě. „Je dosti možné, že pátráme zbytečně a že je muž v pořádku. Z tohoto důvodu oslovujeme veřejnost, zda ho někdo nezná, případně se sám ozve, že je v pořádku.“

Mluvčí policie dále dodal, že celý tým věří, že neznámý pasažér bude v pořádku.


Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy