Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

V Brně se stal kuriózní případ: Osel Pavlík se propadl do rybníka! Ven mu pomáhala policie!

Tohle je vskutku kuriózní případ. V brněnské čtvrti Horní Heršpice se v úterý v minizoo propadl osel kvůli tenké vrstvě ledu, na kterou stoupl. Díky pohotovému kolemjdoucímu, který okamžitě zavolal na tísňovou linku, se nic vážného nestalo. Přivolaný strážník osla mírně vyplašil a tomu se podařilo dostat se ven. Osel vyvázl jen s pár odřeninami, které mu na místě ošetřil veterinář.

Všichni to dobře známe. Během zimy zamrzají rybníky a různé další vodní plochy. Nyní se jasně ukázalo, že nebezpečné nemusí být jen pro lidi, nýbrž i pro obyčejná zvířata.

V brněnské čtvrti Horní Heršpice se v úterý propadl osel Pavlík pod tenkou vrstvou ledu. Pohotový kolemjdoucí okamžitě zalarmoval tísňovou linku, aby přijela nemotornému oslovi na pomoc. Přivolaný strážník přelezl plot, aby se mohl dostat ke zvířeti.

Oslovi Pavlíkovi dosahovala voda až po krk. Jenomže osel se natolik vylekal strážníka, který mu chtěl pomoci, že se na předních nohách vzepřel o ledovou plochu a z mrazivé vody se tak svépomocí dostal ven.

Jakmile byl z vody ven, postavil se na nohy, oklepal se a v klidu odkráčel. Zvířeti se nic vážného nestalo. Utrpěl jen pár odřenin, které mu později ošetřila přivolaná zvěrolékařka.

Související články

Další články