Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

V Brně asi sněží drogy: Ulice jsou plné nahých lidí! Někteří se vystavují pravidelně

Naháčů v Brně přibývá a nikdo neví, proč!
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Dost potrefená zábava se v posledních týdnech rozjela v Brně. Šokovaní obyvatelé moravské metropole hlásí, že po ulicích jejich milovaného města se pohybuje čím dál víc nahých lidí. Je jich dokonce tolik, že vyvstává otázka, zda tam místo sněhu před pár dny nepadalo něco mnohem tvrdšího!

Po pár panácích se v pátek v hospodě občas dohodnete na sázkách, z nichž byste dalšího dne nejradši vycouvali. Často mezi ně patří i nahá procházka městem. Jenže v Brně se v poslední době vyskytuje tolik naháčů, že už to opravdu nemůže být náhoda.

„Jedna slečna se úplně bez oblečení pravidelně prochází ulicí Poštovská, pak to vezme směrem k Mahenovu divadlu a tam někde vždycky zmizí. Většinou tam bývá v pátek, ale jednou jsem ji z hospody zahlédl i o víkendu,“ prozradil eXtra.cz vytřeštěný Marek z Brna, který takovou smršť exhibicionistů nepamatuje.

Ani tento pátek nebyl výjimkou a v rouše Adamově si to po rušné ulici Milady Horákové štrádoval mladík, odhadem našeho zkušeného oka zřejmě student vysoké školy. Bez oblečení mezi lidi vyrazil přesto, že docela vydatně pršelo. A na sobě měl pouze brýle a batůžek.

Zděšení obyvatelé města se už začínají ptát, co se to děje. Brno je sice místem, kde je všechno možné, ale tohle už je moc. Vypadá to, že čtvrtá příčka mezi evropskými městy co do výskytu pervitinu v odpadních vodách připadla Brnu právem.

Znáte některého z bláznů, kteří odhodili stud a chodí po Brně nazí? Ozvěte se na e-mail redakce@extra.cz!

Související články

Další články