Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

V Británii už zase vyhazovali ze třídy! Tentokrát dvanáctiletou školačku za boty. Ale jaké!

Barva podpatků je asi důležitější než řádné vzdělání.
+ dalších 1 fotografií
Striktní školní řád v britském školství opět vyhmátl dalšího hříšníka. Za špatnou barvu podpatků byla do izolace poslána dvanáctiletá dívka.

Není to dávno, co jsme vás informovali o kroku sheffieldské Forge Valley School, která se kvůli odvážnějšímu účesu rozhodla pustit domů třináctiletou školačku. Důvod dalšího vyhazovu je ale ještě více absurdnější!

Dvanáctiletou Shakiru Silom poslali sedět do izolované třídy, protože podpatky jejích černých bot byly hnědé. Čtete správně!

„Je to naprosto směšné! Schválně jsme si pročítali směrnice o uniformách a není v nich nic o barvě podrážek. A vůbec – jak, proboha, barva bot ovlivňuje, jak se učíte ve škole?“ ptá se matka školačky.

Ředitel školy Simon Gilbert-Barnham však nehodlá od svého rozhodnutí upustit a říká, že podobné požadavky na studenty jenom pomáhají růstu jejich potenciálu a škole dodávají prestiž.

Pokud se tedy bude chtít Shakira vrátit ke svým spolužákům, nezbude jí nic jiného než si boty, které v přepočtu na naši měnu stály skoro tisíc korun, obarvit na černo. Do té doby bude držena na samotce.

Mohlo by vás zajímat

Další články