Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

V Británii se dopravní letadlo plné lidí málem srazilo s UFO!

Airbus A320 dělilo od srážky s neidentifiko­vatelným létajícím objektem
jen pár sekund.

Na veřejnost unikly informace o záhadné události, ke které došlo v prosinci loňského roku ve Velké Británii. Nechybělo mnoho a Airbus A320 s 220 pasažéry na palubě se srazil s UFO. Incident se odehrál nedaleko letiště Glasgow, přibližně ve výšce 1000 metrů. Navzdory rozsáhlému vyšetřování se tajemný objekt nepodařilo identifikovat. Šlo opravdu o návštěvníky z cizích světů?

Zjevně šokovaný pilot oznámil řídící věži, že hrozilo vysoké riziko kolize. „Něco právě proletělo těsně pod námi. Máte něco v naší oblasti?! Odpověď byla záporná: "Negativní. Na radaru nic nemáme a ani s nikým nekomunikujeme.“

Oběma pilotům v té chvíli začalo být jasné, že s největší pravděpodobností právě zažili „blízké setkání prvního druhu“. UFO shodně popsali jako rychle se pohybující podivný předmět modré a žluté (nebo stříbrné) barvy s malou čelní plochou, který byl větší než balón. Ani autoři vyšetřovací zprávy však nebyli schopni určit, o co přesně by se mohlo jednat.

„Kontrolor uvedl, že v kritický okamžik s nikým jiným v dané oblasti nemluvil a na radaru nic neviděl. Ani prověřování záznamů z dalších radarů nepřineslo nic, co by potvrzovalo výpověď pilotů,“ napsali.

Nicméně piloti si stojí za svým. „Ta věc nás minula jen o několik desítek metrů. Vypadala velmi podivně,“ prohlásil později jeden z nich. Záhadologové jsou nadšeni, my ostatní máme o čem přemýšlet.

UFO

Mohlo by vás zajímat

Další články