Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

V Británii se dopravní letadlo plné lidí málem srazilo s UFO!

Airbus A320 dělilo od srážky s neidentifikovatelným létajícím objektem jen pár sekund.
Zdroj: profimedia.cz

Na veřejnost unikly informace o záhadné události, ke které došlo v prosinci loňského roku ve Velké Británii. Nechybělo mnoho a Airbus A320 s 220 pasažéry na palubě se srazil s UFO. Incident se odehrál nedaleko letiště Glasgow, přibližně ve výšce 1000 metrů. Navzdory rozsáhlému vyšetřování se tajemný objekt nepodařilo identifikovat. Šlo opravdu o návštěvníky z cizích světů?

Zjevně šokovaný pilot oznámil řídící věži, že hrozilo vysoké riziko kolize. "Něco právě proletělo těsně pod námi. Máte něco v naší oblasti?! Odpověď byla záporná: "Negativní. Na radaru nic nemáme a ani s nikým nekomunikujeme."

Oběma pilotům v té chvíli začalo být jasné, že s největší pravděpodobností právě zažili "blízké setkání prvního druhu". UFO shodně popsali jako rychle se pohybující podivný předmět modré a žluté (nebo stříbrné) barvy s malou čelní plochou, který byl větší než balón. Ani autoři vyšetřovací zprávy však nebyli schopni určit, o co přesně by se mohlo jednat.

"Kontrolor uvedl, že v kritický okamžik s nikým jiným v dané oblasti nemluvil a na radaru nic neviděl. Ani prověřování záznamů z dalších radarů nepřineslo nic, co by potvrzovalo výpověď pilotů," napsali.

Nicméně piloti si stojí za svým. "Ta věc nás minula jen o několik desítek metrů. Vypadala velmi podivně," prohlásil později jeden z nich. Záhadologové jsou nadšeni, my ostatní máme o čem přemýšlet.

Související články

Další články