Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

V Bohémě je tahle herečka za dámu: Ve skutečnosti Judit Bárdos ukazuje úplně vše! Co na to její mocný tatínek?

Judit Bárdos v akci.
+ Dalších 8 fotografií
Slovenská herečka maďarského původu Judit Bárdos (28) oslňuje v českých filmech. S Aňou Geislerovou si zahrála ve filmu Fairplay a momentálně září v seriálech Svět pod hlavou nebo Bohéma. Už předtím ji ale režiséři nemilosrdně nechali svléknout před kamerou. Co na to říká její otec Gyul Bárdos, který působil jako poslanec v parlamentu?

Judit Bárdos je vycházející hvězda. U nás se proslavila díku filmu Fairplay, kde si zahrála olympijskou běžkyni, od té doby se nabídky jenom hrnou.

Krásná herečka s hlubokýma očima zaujala i české diváky a nabídky se jenom hrnou. Jenomže jak to dnes bývá, tak se mladé herečky musí ve filmech pořád svlékat. Poprvé musela odhodit svršky ve snímku Dům. V intimním dramatu, kde hrála s Ester Geislerovou nebo Miroslavem Krobotem.

Dál se svlékla právě ve Fairplay, kde byla její postava donucena dopovat. Kvůli hormonům jí začaly růst chlupy i tam, kde neměly, a ona si musela pořádně zastříhávat bradavky.

Její rodina si ale ze svlékání nedělá těžkou hlavu. „Je to její rozhodnutí a jsem na ni hrdý,“ řekl serveru topky.sk její otec Gyul. „Má mou plnou podporu. Podává vynikající výkony. Čtyři ceny jsou toho důkazem. Bylo to jemné, nahota nebyla samoúčelná. Je to Judit Bárdos, herečka,“ uzavírá bývalý poslanec za stranu Maďarské Koalice.

Mohlo by vás zajímat

Další články