Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

V banku jsou miliony! Desetitisíce korun mohou být vaše každý týden, tak zkuste štěstí!

Ať už potřebujete peníze na vylepšení svého domova, opravu auta nebo na cokoliv jiného, tak stačí, když si vyzvednete herní letáky "V banku jsou miliony!” u svého oblíbeného prodejce a každý týden můžete vyhrát desetitisíce korun!

Jak snadno a rychle vyhrát?

Stačí, když u svého prodejce/trafiky získáte soutěžní leták a zakoupíte 5 kusů soutěžního výrobku. Poté na soutěžním letáku zaškrtnete křížkem 5 soutěžních čísel, která podle vás tvoří výherní číslo, a také 1 prémiové číslo. POZOR: tipuje se číslo, ne číslice. Dále doplníte své kontaktní údaje, souhlas a podpis. Leták přeložte, do vzniklé obálky vložte 5 horních částí krabiček soutěžních výrobků, odstraňte krycí pásky na okrajích a zalepte. Zalepenou obálku pošlete poštou. Poštovné platit nemusíte, je uhrazeno.

Výhry

  1. Tipnuli jste správně 5ciferné soutěžní číslo a k tomu prémiové číslo? Vyhráváte 50 000 Kč!
  2. Tipnuli jste správně 5ciferné soutěžní číslo? Vyhráváte 10 000 Kč!
  3. Tipnuli jste správně 4ciferné soutěžní číslo? Vyhráváte 5 000 Kč!
  4. Tipnuli jste správně 3ciferné soutěžní číslo? Vyhráváte 1 000 Kč!

Jestli jste tipli správné výherní číslo, uvidíte ve videu každé úterý od 11. 6. 2019 do 29. 7. 2019 ZDE. Veškerá výherní čísla pro dané týdny budou uvedena na stránce www.milionyvbanku.cz. V případě, že výherní číslo bude stejné jako to vaše, vyhráváte!

POZOR! S každým dalším soutěžním letákem můžete vyhrát znovu! Čím více letáků s daným počtem krabiček pošlete, tím větší je šance, že si uloupnete z banku, kde jsou miliony!

Mohlo by vás zajímat

Další články